- 8.2.
- 9.2.
- 10.2.
- 11.2.
- 12.2.
- 13.2.
- 14.2.
- 15.2.
- 16.2.
- 17.2.
- 18.2.
- 19.2.
- 20.2.
- 21.2.
- 22.2.
- 23.2.
- 24.2.
- 25.2.
Nájdi v programe
21. 2. 2018
Čas | Šport | Disciplína(Súperi) | Pohlavie | Medaily | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01:05 | Curling | Kórejská rep. | 11:2 | Šport. z Ruska | ženy | no |
01:05 | Curling | Švédsko | 8:4 | Čína | ženy | no |
01:05 | Curling | Švajčiarsko | 6:4 | Dánsko | ženy | no |
01:05 | Curling | Kanada | 5:6 | Spojené kráľovstvo | ženy | no |
01:30 | Snoubording | Big Air - muži (1. kvalifikačná rozjazda) | muži | no | ||
01:30 | Snoubording | Big Air - muži (1. kvalifikačná rozjazda, 1. jazda) | muži | no | ||
02:00 | Krasokorčuľovanie | Krátky program – ženy | ženy | no | ||
02:03 | Snoubording | Big Air - muži (1. kvalifikačná rozjazda, 2. jazda) | muži | no | ||
03:00 | Zjazdové lyžovanie | Zjazd žien | ženy | yes | ||
03:30 | Akrobatické lyžovanie | Skikros - muži (rozjazdy) | muži | no | ||
03:45 | Snoubording | Big Air - muži (2. kvalifikačná rozjazda) | muži | no | ||
03:45 | Snoubording | Big Air - muži (1. kvalifikačná rozjazda, 1. jazda) | muži | no | ||
04:10 | Hokej | Česko | 3:2 | Spojené štáty | muži | no |
04:18 | Snoubording | Big Air - muži (2. kvalifikačná rozjazda, 2. jazda) | muži | no | ||
05:15 | Akrobatické lyžovanie | Skikros - muži (1. osemfinále) | muži | no | ||
05:19 | Akrobatické lyžovanie | Skikros - muži (2. osemfinále) | muži | no | ||
05:23 | Akrobatické lyžovanie | Skikros - muži (3. osemfinále) | muži | no | ||
05:27 | Akrobatické lyžovanie | Skikros - muži (4. osemfinále) | muži | no | ||
05:31 | Akrobatické lyžovanie | Skikros - muži (5. osemfinále) | muži | no | ||
05:35 | Akrobatické lyžovanie | Skikros - muži (6. osemfinále) | muži | no | ||
05:39 | Akrobatické lyžovanie | Skikros - muži (7. osemfinále) | muži | no | ||
05:43 | Akrobatické lyžovanie | Skikros - muži (8. osemfinále) | muži | no | ||
05:50 | Akrobatické lyžovanie | Skikros - muži (1. štvrťfinále) | muži | no | ||
05:54 | Akrobatické lyžovanie | Skikros - muži (2. štvrťfinále) | muži | no | ||
05:58 | Akrobatické lyžovanie | Skikros - muži (3. štvrťfinále) | muži | no | ||
06:02 | Akrobatické lyžovanie | Skikros - muži (4. štvrťfinále) | muži | no | ||
06:05 | Curling | Dánsko | 3:8 | Kanada | muži | no |
06:05 | Curling | Spojené kráľovstvo | 4:10 | Spojené štáty | muži | no |
06:05 | Curling | Švédsko | 2:7 | Nórsko | muži | no |
06:05 | Curling | Kórejská rep. | 10:4 | Japonsko | muži | no |
06:14 | Akrobatické lyžovanie | Skikros - muži (1. semifinále) | muži | no | ||
06:18 | Akrobatické lyžovanie | Skikros - muži (2. semifinále) | muži | no | ||
06:30 | Akrobatické lyžovanie | Skikros - muži (malé finále) | muži | no | ||
06:35 | Akrobatické lyžovanie | Skikros - muži (veľké finále) | muži | yes | ||
08:40 | Hokej | Šport. z Ruska | 6:1 | Nórsko | muži | no |
08:40 | Hokej | Fínsko | 3:2 | Šport. z Ruska | ženy | yes |
09:00 | Bežecké lyžovanie | Tímový šprint voľnou technikou - ženy (1. semifinále) | ženy | no | ||
09:25 | Bežecké lyžovanie | Tímový šprint voľnou technikou - ženy (2. semifinále) | ženy | no | ||
09:50 | Bežecké lyžovanie | Tímový šprint voľnou technikou - muži (1. semifinále) | muži | no | ||
10:15 | Bežecké lyžovanie | Tímový šprint voľnou technikou - muži (2. semifinále) | muži | no | ||
11:00 | Bežecké lyžovanie | Tímový šprint voľnou technikou - ženy (finále) | ženy | yes | ||
11:30 | Bežecké lyžovanie | Tímový šprint voľnou technikou - muži (finále) | muži | yes | ||
12:00 | Rýchlokorčuľovanie | Stíhacie preteky – ženy (semifinále 1) | ženy | no | ||
12:05 | Curling | Švédsko | 9:6 | Spojené štáty | ženy | no |
12:05 | Curling | Švajčiarsko | 8:4 | Japonsko | ženy | no |
12:05 | Curling | Šport. z Ruska | 8:9 | Kanada | ženy | no |
12:05 | Curling | Kórejská rep. | 9:3 | Dánsko | ženy | no |
12:06 | Rýchlokorčuľovanie | Stíhacie preteky – ženy (semifinále 2) | ženy | no | ||
12:22 | Rýchlokorčuľovanie | Stíhacie preteky – muži (semifinále 1) | muži | no | ||
12:28 | Rýchlokorčuľovanie | Stíhacie preteky – muži (semifinále 2) | muži | no | ||
12:40 | Boby | Dvojboby - ženy (3. jazda) | ženy | no | ||
12:54 | Rýchlokorčuľovanie | Stíhacie preteky – ženy (finále D) | ženy | no | ||
13:00 | Rýchlokorčuľovanie | Stíhacie preteky – ženy (finále C) | ženy | no | ||
13:10 | Hokej | Kanada | 1:0 | Fínsko | muži | no |
13:10 | Hokej | Švédsko | 3:4 | Nemecko | muži | no |
13:13 | Rýchlokorčuľovanie | Stíhacie preteky – muži (finále D) | muži | no | ||
13:19 | Rýchlokorčuľovanie | Stíhacie preteky – muži (finále C) | muži | no | ||
13:52 | Rýchlokorčuľovanie | Stíhacie preteky – ženy (finále B) | ženy | yes | ||
13:58 | Rýchlokorčuľovanie | Stíhacie preteky – ženy (finále A) | ženy | yes | ||
14:00 | Boby | Dvojboby - ženy (4. jazda) | ženy | yes | ||
14:11 | Rýchlokorčuľovanie | Stíhacie preteky – muži (finále B) | muži | yes | ||
14:17 | Rýchlokorčuľovanie | Stíhacie preteky – muži (finále A) | muži | yes |
Všetky časy v programe sú v SEČ.